Rok szkolny 2016/2017

30 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Poprzedzała je ponad tygodniowa barwna kampania wyborcza, podczas której liczni w tym roku kandydaci prezentowali swoje propozycje. Oto wyniki tegorocznego głosowania - skład Samorządu na rok szkolny 2016/2017: Przewodnicząca: Weronika Ślesak 3b (92 głosy) Zastępca: Julia Niedzielin 2c (66 głosów) Sekretarz: Julia Czosnowska 3d (65 głosów) Członkowie Samorządu: Mateusz Bżykot 2a (63 głosy) Jadwiga Klata 3a (40 głosów) Maciej Klima 3f (31 głosów)

Rok szkolny 2015/2016

W piątek 3 czerwca odbył się I WIECZÓR FILMOWY GIMNAZJUM NR 1, organizowany przez Samorząd Uczniowski. Kilkadziesiąt osób zjawiło się, by wspólnie uczestniczyć w projekcji filmów. Było to pierwsze takie wydarzenie w naszej szkole, więc nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, na szczęście wieczór przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Na sali gimnastycznej panowała cudowna atmosfera, uczniowie razem przeżywali emocje towarzyszące filmom leżąc wspólnie na materacach i zajadając przekąski. Taki wieczór jest bezcennym przeżyciem, które na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Mamy nadzieję, że w następnych latach będziemy kontynuować takie spotkania i że staną się one nową tradycją naszej szkoły!