:::: MENU ::::

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie

Gimnazjum nr 1
im. Ks. Stanisława Konarskiego
w Krakowie

mrejon

Do obwodu szkoły należą: ulica (osiedle) część ulicy (osiedla):

Bernardyńska, Bogusławskiego, Bożego Miłosierdzia, Bracka, Dietla – numery parzyste do nr 76 i numery nieparzyste do nr 41, Dominikańska, Felicjanek, Franciszkańska, Grodzka, Kanonicza, Koletek, Kordeckiego, Mała, Marszałka Piłsudskiego – numery parzyste, Morawskiego - nr 4 i nr 6, Orzeszkowej, Paulińska, Piekarska – nr 4 i nr 6 (Dom Dziecka), Plac Bernardyński, Plac Dominikański, Plac Kossaka, Plac Na Groblach, Świętej Marii Magdaleny, Plac Wszystkich Świętych, Podzamcze, Poselska, Powiśle, Retoryka, Rynek Główny, Sarego, Senacka, Sienna, Smocza, Smoleńsk, Starowiślna – numery nieparzyste do nr 27, Stolarska, Stradomska, Straszewskiego, Sukiennicza, Świętego Idziego, Świętego Sebastiana – do nr 24, Świętego Stanisława, Świętej Agnieszki, Świętej Gertrudy, Tarłowska, Tenczyńska, Wygoda, Zamek (Wawel), Zegadłowicza, Zwierzyniecka.