:::: MENU ::::

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie

Gimnazjum nr 1
im. Ks. Stanisława Konarskiego
w Krakowie

ROK SZKOLNY 2015 / 2016

LAUREACI

BIOLOGIA: Wojciechowska Julia 2 b
GEOGRAFIA: Jodłowska Dagmara 3 c
  Stachura Barbara 3 c
J. FRANCUSKI: Biały Julia 3 c
J. NIEMIECKI: Mazepa Patryk 2 a
WOS I EKONOMIA: Bejda Zofia 3 f
BIBLIJNY: Nasternak Patrycja 2 f

FINALIŚCI

BIOLOGIA: Ślesak Weronika 2 b
  Bejda Zofia 3 f
CHEMIA: Kasjanowicz Leonard 3 b
  Novak Aleksandra 3 b
  Gacek Justyna 3 c
  Hornik Kamila 3 c
  Lechowska Zuzanna 3 c
  Wojtarowicz Julia 3 c
  Zima Aleksandra 3 c
  Fabisiewicz Marcin 3 f
FIZYKA: Pieniążek Michał 3 b
  Hudaszek Piotr 3 c
  Milewska Natalia 3 f
GEOGRAFIA: Iciek Radosław 2 a
  Ślesak Weronika 2 b
  Chowaniec Barbara 2 f
  Gacek Justyna 3 c
  Smoleń Zofia 3 c
HISTORIA: Jaglarz Andrzej 3 d
INFORMATYKA: Skwara Michał 3 c
J. ANGIELSKI: Siejka Katarzyna 2 f
  Słącz Krzysztof 3 b
  Smyth Wiktoria 3 c
  Jelonek Karolina 3 e
  Boniecka Julia 3 f
  Jelonek Karolina 3 f
J. FRANCUSKI: Lechowska Zuzanna 3 c
  Szajnowska Weronika 3 d
J. HISZPAŃSKI: Jelonek Karolina 3 e
  Sala Karol 3 e
J. NIEMIECKI: Heidhoff Horst 2 a
J. POLSKI: Paszyńska Joanna 2 b
  Klus Olga 2 d
MATEMATYKA: Hudaszek Piotr 3 c
WOS I EKONOMIA: Biały Julia 3 c
  Jakubowska Julia 3 c
  Smoleń Zofia 3 c
  Wolska Natalia 3 c
  Zima Aleksandra 3 c
  Chludziński Stanisław 3 d
  Chyla Maciej 3 d
  Kogut Zofia 3 d
  Pałęga Mateusz 3 d
  Rodzeń Gabriela 3 f
   

ROK SZKOLNY 2014 / 2015

FINALIŚCI

BIOLOGIA: Jakubowski Łukasz 3 b
  Matyszczak Zofia 3 b
  Mściwujewski Maciej 3 b
  Kalarus Emilia 3 g
CHEMIA: Pełka Milena 3 b
  Fudali Julia 3 c
  Kobiałka Sebastian 3 c
FIZYKA: Kozik Paweł 3 b
  Wilk Karol 3 b
GEOGRAFIA: Gacek Justyna 2 c
  Jakubowski Łukasz 3 b
  Pełka Milena 3 b
  Janeczko Michał 3 c
HISTORIA: Radecki Michał 3 c
J. ANGIELSKI: Boniecka Julia 2 f
  Jelonek Karolina 2 f
  Łuczak Kacper 3 a
  Drabicki Piotr 3 c
  Grabowska Julia 3 e
  Bert Kaja 3 f
J. FRANCUSKI: Biały Julia 2 c
  Dora Urszula 3 g
  Jezioro-Sincholle Alicja 3 g
  Włodarczyk Klaudia 3 g
J. HISZPAŃSKI: Jaśkowiec Anna 3 e
J. NIEMIECKI: Klimkiewicz Marta 3 a
  Leśniak Kornelia 3 a
  Madej Natalia 3 a
J. POLSKI: Dora Urszula 3 g
MATEMATYKA: Wilk Karol 3 b
  Ciepłucha Antoni 3 c
  Radecki Piotr 3 c
WOS I EKONOMIA: Bodurka-Krzyżak Gabriela 2 c
  Drabicki Piotr 3 c
  Janeczko Michał 3 c
  Kopyś Krzysztof 3 d
  Hadrian Paweł 3 f
„Losy żołnierza…”: Bubula Aleksander 3 d
II Małopolskie Dyktando Niepodległościowe: Dora Urszula 3 g
„Upadek I Rzeczypospolitej…”: Dora Urszula 3 g
    ROK SZKOLNY 2013-2014 - LAUREACI FIZYKA 1. Jakub Skórka - 3 c BIOLOGIA 1. Adrianna Pyrek - 3 f GEOGRAFIA 1. Sylwia Bryksy - 3 f 2. Agnieszka Jagosz - 3 f 3. Piotr Dziewałtowski-Gintowt - 3 e JĘZYK NIEMIECKI 1. Krzysztof Kurczab - 3 a 2. Małgorzata Kuszaj - 3 a JĘZYK ANGIELSKI 1. Lecze Chojnacki - 2 g 2. Zofia Makowska - 2 f CHEMIA 1. Justyna Tokarz - 3 c WOS 1. Marta Bomba - 3 e 2. Jagna Olejniczak - 3 e JĘZYK HISZPAŃSKI 1. Bogusław Pabis - 3 b KONKURS HISTORYCZNY „Powstanie Warszawskie” 1. Gabriela Opiła - 3 f SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II 1. Michał Janeczko - 2 c 2. Barbara Piątek - 3 f 3. Sara Kaźmierczak - 1 f 4. Wiktoria Piszczek - 2 c ROK SZKOLNY 2013-2014 - FINALIŚCI HISTORIA 1. Zuzanna Skowronek - 3 a 2. Karol Bakalarz - 3 f 3. Jan Doerre - 2 d FIZYKA 1. Paweł Wojda - 3 b 2. Ignacy Grudziński - 3 c 3. Juliusz Kruk - 3 c 4. Joanna Zdonek - 3 c MATEMATYKA 1. Filip Karcz - 3 c 2. Szymon Badura - 3 b 3. Juliusz Kruk - 3 c WOS 1. Karol Bakalarz - 3 f 2. Oliwia Mandrela - 3. Patrycja Wierzbowska - 4. Aleksandra Choińska - 3 c CHEMIA 1. Jakub Skórka - 3 c 2. Maksym Wrona - 3 b 3. Agnieszka Jagosz - 3 f JĘZYK ANGIELSKI 1. Mateusz Giełczyński - 3 e 2. Igor Lubański - 3 e 3. Antonia Lukas - 2 e 4. Adrian Mrozowski - 3 c 5. Jakub Rak - 3 f 6. Gabriela Opiła - 3 f 7. Szymon Żelazny - 3 f 8. Justyna Żmuda - 3 e JĘZYK NIEMIECKI 1. Zuzanna Skowronek - 3 a 2. Mateusz Siwek - 3 a 3. Michalina Makieła - 3 e GEOGRAFIA 1. Klaudia Brewczyńska - 2 c 2. Michał Janeczko - 2 c 3. Filip Karcz - 3 c 4. Justyna Tokarz - 3 c 5. Joanna Zdonek - 3 c 6. Szymon Badura - 3 b INFORMATYKA 1. Filip Wojdak - 3 b 2. Paweł Wojda - 3 bBIOLOGIA 1. Filip Bisaga - 3 f 2. Patrycja Wierzbowska - 3 e 3. Klaudia Sikora - 3 e 4. Mateusz Giełczyński - 3 e 5. Joanna Zdonek - 3 c 6. Kaja Surowiecka - 3 c JĘZYK POLSKI 1. Urszula Gubała - 3 b BIBLIJNY 1. Maria Pieniążek - 3 c JĘZYK HISZPAŃSKI 1. Aleksandra Łukowczyk - 3 d SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II 1. Apolonia Kułakowska - 2 d 2. Nadia Świętek - 2 d 3. Zuzanna Gacek - 1 b 4. Anna Kraśnieńska - 1f 5. Aleksandra Chmielewska - 1 f 6. Marcin Fabisiewicz - 1 f 7. Daniel Poprawa - 1 f 8. Zofia Bejda - 1 f ROK SZKOLNY 2012/2013 LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH WOS Gabriela Opiła - 2f Karol Rutkowski- 3b Krzysztof Drojewski- 3c Łukasz Janeczko- 3a MATEMATYKA Justyna Stefaniak- 3b HISTORIA Eryk Kidacki- 3g Karol Rutkowski- 3b FIZYKA Justyna Stefaniak- 3b JĘŻYK NIEMIECKI Nicole Czajkowska- 2e CHEMIA Justyna Stefaniak- 3b Zofia Bratasz- 3f Kamila Świerk- 3f FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH FIZYKA Łukasz Janeczko - 3a Kacper Mruk - 3b Małgorzata Wowczak - 3b Bartosz Mróz - 3b Magdalena Tabasz - 3c Krzysztof Makieła - 3c Maciej Sirko - 3d Karolina Kotarba - 3e Justyna Tokarz - 2c Paweł Śliz - 3b Paweł Gwiazda - 3b Hubert Miś - 3b Krzysztof Makieła - 3c Eryk Jasak - 3c Łukasz Janeczko - 3a JĘZYK NIEMIECKI Sylwia Głogowska - 3a Łukasz Janeczko - 3a Krzysztof Kurczab - 2a Aleksandra Winiarska - 3a JĘZYK FRANCUSKI Aleksandra Skrzypek - 3e KONKURS BIBLIJNY Filip Karcz - 2c JĘZYK ANGILESKI Gabriela Opiła - 2f Arkadiusz Orlik - 3f Anna Job - 3f Antonia Lucas - 1f Gabriela Balcer - 3b Adam Cichy - 3c Andrzej Wójcik - 3c Łukasz Kępka - 3b Anna Pulka - 3b Aleksandra Krzykawska - 3g Olga Muryn - 3g BIOLOGIA Marta Kurek - 3g Jacek Zych - 3b Magdalena Wronowska - 3g Krzysztof Drojewski - 3g Aleksandra Anioł - 3f Adam Skibiński - 3b Kaja Surowiecka - 2c Karolina Wiercioch - 3g Julia Atłasik - 3g Maja Okarmus 3g MATEMATYKA Mateusz Buta - 3b Hubert Miś - 3b Kacper Mruk - 3b Michał Olbrychtowicz - 3b Szymon Parzych - 3b Karol Rutkowski - 3b Maciej Sawka - 3b Paweł Śliz - 3b Zofia Bratasz - 3f Łukasz Janeczko - 3a Krzysztof Makieła - 3c WOS Mateusz Buta - 3b Aleksandra Choińska - 2c Joanna Hutorowicz - 3e HISTORIA Adam Latos - 3d Joanna Hutorowicz - 3e Jan Doerre - 1d GEOGRAFIA Agnieszka Jagosz - 2f Sylwia Bryksy - 2f Szymon Badura - 2b Piotr Dziewałtowski-Gintowt - 2e Justyna Stefaniak - 3b Paulina Marchut - 3c Marta Piznal - 3d Jakub Matoga - 3f Monika Juszczyk - 3g Eryk Kiolacki - 3g Paulina Hondel - 3b KONKURSY "wojew. konk. recyt."poezji j. słowackiego (SMKM)" 1. Fiip Karcz 2. Klaudia Sikora "LOSY ŻOŁNIERZA" 1. Adam latos 3d 2. Karol Bakalarz 2f "KONK. "JEDNEGO WIERSZA-INPRESJE FRANC." 1. Martyna Kołun 2d FINALIŚCI Laura Wrona - 3g konkurs "Dramatyczne losy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce" Aleksandra Kosieniak - 3f Ogólnopolski konkurs "Życie Polaków w latach 1914-1989 ROK SZKOLNY 2011/2012 LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH "LOSY ŻOŁNIERZA" Marek Sojak - 3f - laureat Adam Latos - 2d - laureat KONKURS HISTORYCZNY Damian Dodosz - 3a - laureat Piotr Janeczek - 3f - finalista Karol Rutkowski - 2b - finalista KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO Jakub Bukowski - 3g - laureat KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Tomasz Kukliński - 3f - laureat Anna Janiec - 3g - laureat Karolina Kasza - 3g - laureat Zuzanna Dora - 3g - finalista Aleksandra Sulska - 3g - finalista Michał Jabłoński - 3g - finalista Katarzyna Karwan - 3f - finalista Agnieszka Kral - 3a - finalista Antoni Luźmiński - 3g - finalista Kararzyna Michalska - 3g - finalista Łukasz Kępka - 2b - finalista Paulina Łobożewicz - 2 f - finalista "WIEM WIĘCEJ" Małgorzata Szulc - 3f - laureat Karol Rutkowski - 2b - laureat Sylwia Buczyńska - 3c - finalista KONKURS BIBLIJNY Piotr Pieniążek - 3f - laureat Karolina Bigaj - 2d - finalista Łukasz Janeczko - 2d - finalista Piotr Głowacki - 3f - finalista KONKURS MATEMATYCZNY Małgorzata Szulc - 3f - laureat Bartosz Wodziński - 3b - finalista Krzysztof Makieła - 2c - finalista Justyna Stefaniak - 2b - finalista Karol Rutkowski - 2b - finalista Michał Olbrychtowicz - 2b - finalista KONKURS FIZYCZNY Krzysztof Makieła - 2c - finalista JUst7yna Stefaniak - 2b - finalista Szymon Guła - 3e - finalista Paweł Rajtar - 3f - finalista KONKURS CHEMICZNY Zofia Bratasz - 2f - finalista Natalia Krzemińska - 3d - finalista Paweł Rajtar - 3f - finalista Zuzanna Dora - 3g - finalista KONKURS BIOLOGICZNY Łucja Zaborowska - 3d - laureat Aleksandra Świątko -3f - finalista KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO Aleksandra Winiarska - 2a - finalista Magdalena Madej - 3a - finalista KONKURS GEOGRAFICZNY Rita Bobicka - 3g - finalista Katarzyna Michalska - 3g - finalista Kamila Szlak - 3g - finalista Piotr Tylec - 3g - finalista Marta Wieczorek - 3g - finalista Eryk Kidacki - 2g - finalista Mateusz Płatek - 2g - finalista Kamila Świerk - 2f - finalista Piotr Noga - 3f - finalista Kaja Latos - 3c - finalista Justyna Chmielewska - 3d - finalista Justyna Furtak - 3a - finalista Paulina Hondel - 2b - finalista Marta Piznal - 2d - finalista ROK SZKOLNY 2010/2011 LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH HISTORIA Uhl Andrzej - 3e - laureat Dobosz Damian - 2a - finalista Adamczyk Agata - 3d - finalista Rodrigues-Machado Adriana - 3g - finalista LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA Sojak Marek - 2f - laureat FIZYKA Czapla Filip - 3f - finalista Juśko Klaudia - 3f - finalista Burys Jacek - 3g - finalista Cachel Franciszek - 3b - finalista Pilch Filip - 3e - finalista Stolarczyk Emil - 3c - finalista JĘZYK ANGIELSKI Blonka Justyna - 3f - laureat Łobożewicz Jakub - 3f - laureat Łobożewicz Maksymilian - 3f - laureat Załazińska Weronika - 3f - laureat Kral Agnieszka - 2a - finalista Jabłoński Michał - 2g - finalista Kasza Karolina - 2g - finalista Janiec Anna - 2g - finalista Antosz Anna - 3g - finalista Kozłowski Kamil - 3g - finalista Uherek Katarzyna - 3f - finalista JĘZYK NIEMIECKI Długosz Małgorzata - 2a - laureat Kostuch Aleksander - 3a - finalista Bień Agnieszka - 3a - finalista Karaś Agnieszka - 2a - finalista Chmielewska Aleksandra - 3a - finalista Zdechlikiewicz Maciej - 3a - finalista Woszczyna Beata - 3a - finalista Przytuła Mateusz - 3a - finalista Steczko Dominika - 2a - finalista GEOGRAFIA Juśko Klaudia - 3f - laureat Śliwa Aleksandra - 3f - laureat Wywiał Kamil - 3c - finalista Szydło Marcin - 3c - finalista Świątkowski Szymon - 3c - finalista Kulbicka Paulina - 3c - finalista Urbaniak Małgorzata - 3c - finalista Miklasińska Aleksandra - 3d - finalista Kurdziel Agata - 3f - finalista Pilch Filip - 3e - finalista Gnatowska Julia - 3g - finalista Kozłowski Kamil - 3g - finalista Motyl Mateusz - 3g - finalista Śliwa Adam - 3g - finalista Górski Jakub - 2f - finalista Bobicka Rita - 2g - finalista Michalska Katarzyna - 2g - finalista Wieczorek Marta - 2g - finalista Sałek Tomasz - 3a - finalista „WIEM WIĘCEJ” Uhl Andrzej - 3e - laureat Papisz Kacper - 3e - finalista Soból Bartosz - 3e - finalista Rozwadowska Anna - 3f - finalista Pieniążek Piotr - 3g - finalista Skoczylas Angelika - 2f - finalista Silberman Bartosz - 3g - finalista Śliwa Adam - 3g - finalista Burys Jacek - 3g - finalista Motyl Mateusz - 3g - finalista Szumański Marcin - 3g - finalista Kostuch Aleksander - 3a - finalista Pobożniak Jakub - 3g - finalista INFORMATYKA Przytuła Mateusz - 3a - laureat Antosz Anna - 3g - finalista Brewczyński Paweł - 3b - finalista Burys Jacek - 3g - finalista BIOLOGIA Makieła Marta - 3g - laureat Gajdosz Anna - 3g - laureat Świątko Magdalena - 3g - finalista Lewińska Karolina - 3f - finalista Ambroży Natalia - 3f - finalista Knap Maciej - 3f - finalista Mruk Martyna 3b - finalista Gruca Anita - 3a - finalista Urbańska Sara - 3d - finalista CHEMIA Frankowska Ada - 3f - laureat Rozwadowska Anna - 3f - finalista Śliwa Aleksandra - 3f - finalista Kostuch Aleksander - 3a - finalista Soból Bartosz - 3e - finalista Matuszewska Celina - 3g - finalista Burys Jacek - 3g - finalista Szumański Marcin - 3g - finalista MATEMATYKA Burys Jacek - 3g - finalista Stolarczyk Emil - 3c - finalista JĘZYK POLSKI Bukowski Jakub - 2g - finalista Janiec Anna - 2g - finalista Urbańska Sara - 3d - finalista Pobożniak Jakub - 3g - finalista Kacprzak Olga - 3a - finalista Rodrigues-Machado Adriana - 3g - finalista Świątko Magdalena - 3g - finalista KONKURS BIBLIJNY Front Mateusz - 3c - finalista Kuśmider Taiga - 3e - finalista Łężniak Łukasz - 2a - finalista Pieniążek Piotr - 3g - finalista Periy Magdalena - 3e - finalista Serafin Urszula - 3e - finalista KONKURS POETYCKI Sałaj Antoni - 3e Kurek Marta - 1g Muryn Olga - 1g ROK SZKOLNY 2009/2010 LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH HISTORIA Święchowicz Weronika - 3c - laureat Nowicki de Poraj Jan - 3c - laureat Wawrzeń Marta - 3g - finalista Jarek Krzysztof - 3e - finalista Werbowski Marcin - 3c - finalista Adamczyk Agata - 2d - finalista Wolski Michał - 3f - finalista Loster Jakub - 3a - finalista LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA Zblewski Mikołaj - 3a - finalista FIZYKA Gajoch Grzegorz - 3c - laureat Przybylski Bartosz - 3b - laureat Wawrzeń Marta - 3g - laureat Wrona Maria - 3g - laureat Fic Anna - 3a - laureat Rajchel Grzegorz - 3a - laureat Teter Filip - 3b - finalista Burys Jacek - 2g - finalista Kowalski Krzysztof - 3f - finalista Pawłyszcze Beata - 3d - finalista Wolak Aleksander - 3a - finalista JĘZYK ANGIELSKI Frycz Weronika - 3g - laureat Radwańska Klaudia - 3f - laureat Czujko Łukasz - 3g - finalista Kosieniak Maciej - 3g - finalista Kowalski Krzysztof - 3f - finalista Łobożewicz Jakub - 2f - finalista Orzechowski Daniel - 3f - finalista Rynkiewicz Kinga - 3e - finalista Scholtyseck Ada - 3a - finalista Świeży Anna - 3g - finalista Wojtych Dominika - 3g - finalista Załazińska Weronika - 2f - finalista JĘZYK NIEMIECKI Szybińska Magda - 3a - laureat Scholtyseck Ada - 3a - laureat Bień Agnieszka - 2a - laureat Kacprzak Olga - 2a - laureat Kostuch Aleksander - 2a - finalista Suchecki Roland - 2a - finalista Uchacz Renata - 3a - finalista Wolak Aleksander - 3a - finalista Wawrzyk Łukasz - 3a - finalista Fic Anna - 3a - finalista GEOGRAFIA Szczepaniak Tomasz - 3f - laureat Bała Sebastian - 3d - finalista Bojdak Patrycja - 3d - finalista Borysławska Maria - 3f - finalista Dziuk Rafał - 3d - finalista Jarek Krzysztof - 3e - finalista Kosieniak Maciej - 3g - finalista Krzeczyński Mateusz - 3e - finalista Kulbicka Paulina - 2c - finalista Lechowski Bartłomiej - 3f - finalista Lorens Agnieszka - 3f - finalista Nowicki de Poraj Jan - 3c - finalista Raczyński Olaf - 3a - finalista Urbaniak Małgorzata - 2c - finalista Wolak Aleksander - 3a - finalista Wrona Maria - 3g - finalista Wywiał Kamil - 2c - finalista Zdechlikiewicz Maciej - 2a - finalista Kozłowski Kamil - 2g - finalista Kurdziel Agata - 2f - finalista Śliwa Adam - 2g - finalista „WIEM WIĘCEJ” Badura Miłosz - 3f - laureat Gądkowska Klaudia - 3g - laureat Raczyński Olaf - 3d - laureat Wolak Aleksander - 3a - laureat Rajchel Grzegorz - 3a - laureat Fic Anna - 3a - finalista INFORMATYKA Drozd Bartłomiej - 3d - laureat Gwizdowski Jan - 3g - laureat Przybylski Bartosz - 3b - laureat Gajoch Grzegorz - 3c - finalista Soból Bartosz - 2e - finalista Świeży Anna - 3g - finalista Wolak Aleksander - 3a - finalista BIOLOGIA Goc Bartłomiej - 3f - laureat Gądkowska Klaudia - 3g - laureat Sikora Aleksandra - 3e - finalista Raczyński Olaf - 3a - finalista Sławik Piotr - 3g - finalista Urbańska Sara - 2d - finalista CHEMIA Badura Miłosz - 3f - finalista Jachym Maciej - 3f - finalista Lorens Agnieszka - 3f - finalista Orzechowski Daniel - 3f - finalista Gądkowska Klaudia - 3g - finalista Wawrzeń Marta - 3g - finalista Wojtych Dominika - 3g - finalista MATEMATYKA Badura Miłosz - 3f - finalista Burys Jacek - 2g - finalista Fic Anna - 3a - finalista Gajewska Karolina - 3f - finalista Gądkowska Klaudia - 3g - finalista Kasprzykowski Jakub - 3c - finalista Pawłyszcze Beata - 3d - finalista Plewiński Wojciech - 3a - finalista Rajchel Grzegorz - 3a - finalista Wawrzeń Marta - 3g - finalista JĘZYK POLSKI Grząka Urszula - 3b - finalista Smalara Marta - 3b - finalista Jaszczewska Julia - 3d - finalista KONKURS BIBLIJNY Duszak Martyna - 3f - finalista Głowacka Aleksandra - 3f - finalista Szydłak Karolina - 2d - finalista Zdębska Katarzyna - 3c - finalista LISTA LAUREATÓW ZESPOŁU MUZYKI DAWNEJ „BEANI CRACOVIENSES” NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU „SCHOLA CANTORUM” w Kaliszu w dniach 25-30.01.2010 – III miejsce – BRĄZOWA HARFA EOLA Bochenek Natalia Buchała Aleksandra Flinta Beata Grząka Urszula Kaleta Aleksandra Skoczeń Dominika Smalara Marta Gryniuk Irma Pawlak Honorata Makieła Ewa Goc Bartłomiej Szeliński-Mikus Oskar Tomaszewski Jakub
KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2008/2009 LAUREACI 1.Czekalska Anna - j.angielski 2.Spisak Zuzanna - matematyka 3.Pawłyszcze Beata - fizyka i astronomia 4.Spisak Zuzanna - fizyka i astronomia 5.Gielas Karolina - chemia 6.Spisak Zuzanna - chemia 7.Łasocha Kacper - "wiem więcej" 8.Wolak Aleksander - "wiem więcej" 9.Wawrzeń Marta - geografia 10.Wolak Aleksander - geografia 11.Kisiel Tomasz Franciszek - historia 12.Lubas Maciej - historia 13.Raczyński Olaf - historia 14.Pitak Barbara - biologia 15.Drozd Bartłomiej - informatyka Finaliści: 1.Czunko Łukasz - j.angielski 2.Frycz Weronika - j.angielski 3.Kowalski Krzysztof - j.angielski 4.Lubas Weronika - j.angielski 5.Łobożewicz Maria - j.angielski 6.Mizera Karolina - j.angielski 7.Mizera Magda - j.angielski 8.Radwańska Klaudia - j.angielski 9.Ratajczyk Alicja - j.angielski 10.Roczniak Anusza - j.angielski 11.Surzyn Andrzej - j.angielski 12.Wojtych Dominika - j.angielski 13.Chmiel Dominika- j.niemiecki 14.Gagorowska Anna - j.niemiecki 15.Goryjewski-Kita Maciej - j.niemiecki 16.Kroll Marianna - j.niemiecki 17.Kulis Sylwia - j.niemiecki 18.Lipczyńska Małgorzata - j.niemiecki 19.Pajak Julia - j.niemiecki 20.Raichel Kinga - j.niemiecki 21.Scholtyseck Ada - j.niemiecki 22.Szybińska Magda - j.niemiecki 23.Tyczyński Radosław - j.niemiecki 24.Wolak Aleksander - j.niemiecki 25.Wsołek Anna - j.niemiecki 26.Chołoniewski Marcin - matematyka 27.Łasocha Kacper - matematyka 28.Wawrzeń Marta - matematyka 29.Badura Miłosz - fizyka i astronomia 30.Braun Jakub - fizyka i astronomia 31.Korzeniowski Szymon - fizyka i astronomia 32.Wawrzeń Marta - fizyka i astronomia 33.Łasocha Kacper - fizyka i astronomia 34.Rajchel Grzegorz - fizyka i astronomia 35.Walawski Michał - fizyka i astronomia 36.Bednarczyk Maciej - chemia 37.Filipowicz Gabriela - chemia 38.Kulis Sylwia - chemia 39.Łasocha Kacper - chemia 40.Mizera Karolina - chemia 41.Mizera Magda - chemia 42.Welner Agata - chemia 43.Wrona Łukasz - chemia 44.Chołoniewski Marcin - "wiem więcej" 45.Filipowicz Gabriela - "wiem więcej" 46.Lubas Maciej - "wiem więcej" 47.Chołoniewski Marcin - geografia 48.Filipowicz Gabriela - geografia 49.Kalandyk Piotr - geografia 50.Łasocha Kacper - geografia 51.Ninard Krzysztof - geografia 52.Okarmus Anna - geografia 53.Brożek Marta - historia 54.Jarek Krzysztof - historia 55.Lipczyńska Małgorzata - historia 56.Ninard Krzysztof - historia 57.Nowakowski Robert - historia 58.Nowicki de Poraj Jan - historia 59.Przybylski Bartosz - historia 60.Swiechowicz Weronika - historia 61.Badura Miłosz - k.biblijny 62.Dziuk Rafał - k.biblijny 63.Mrowiec Anna - k.biblijny 64.Ziętara Joanna - k.biblijny 65.Dubis Adrian - biologia 66.Fedak Filip - biologia 67.Guzik Łukasz - informatyka 68.Kubica Mateusz - informatyka 69.Wolak Aleksander - informatyka
KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2007/2008 LAUREACI
1.Joanna Pełesz - biologia 2.Barbara Ciesielska - chemia 3.Kamila Pałka - chemia 4.Dagmara Siatka - chemia 5.Magdalena Peter - chemia 6.Jan Haberny - fizyka 7.Piotr Mitana - fizyka 8.Damian Trybek - fizyka 9.Michał Broniewicz - historia 10.Kamila Knap - historia 11.Magdalena Madej - historia 12.Katarzyna Ryba - historia 13.Bartosz Reguła - j.angielski 14.Maciej Śniechowski - j.angielski 15.Maciej Bednarczyk - j.niemiecki 16.Mateusz Żelazny - j.niemiecki 17.Jakub Łopatka - "wiem więcej" 18.Tomasz Schaefer - "wiem więcej" 19.Piotr Mitana - "wiem więcej"Finaliści:1.A.Gwoździkiewicz - chemia 2.K.Łasocha - chemia 3.A.Śliz - chemia 4.P.Pacuła - chemia 5.K.Mayer - chemia 6.P.Mirecka - chemia 7.D.Trybek - chemia 8.S.Jastrzębski - chemia 9.M.Śniechowski - informatyka 10.J.Łopatka - fizyka 11.D.Skota - fizyka 12.D.Siatka - fizyka 13.D.Trybek - matematyka 14.B.Ciesielska - matematyka 15.A.Gwoździkiewicz - "wiem więcej" 16.P.Tutaj - "wiem więcej" 17.A.Koszany - "wiem więcej" 18.J.Pełesz - "wiem więcej" 19.D.Musiał - "wiem więcej" 20.K.Ninard - geografia 21.G.Witek - geografia 22.J.Nicpoń - geografia 23.A.Gwoździkiewicz - geografia 24.B.Ciesielska - j.niemiecki 25.M.Madej - j.niemiecki 26.P.Zązel - j.niemiecki 27.B.Orawiec - j.niemiecki 28.B.Pitak - j.niemiecki 29.A.Koszany - historia 30.T.Schaefer - historia 31.L.Janowska - historia 32.P.Stachowiak - biologia 33.M.Madej - biologia 34.P.Pacuła - biologia 35.B.Pitak - biologia 36.M.Kuźniar - j.angielski 37.B.Jodłowska - j.angielski 38.J.Drwięga - j.angielski 39.J.Owczarek - j.angielski 40.P.Wolszczyk - j.angielski 41.K.Radwańska - j.angielski
KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2006/2007 LAUREACI
1.Maria Haberny- historia 2.Olga Kach- historia 3.Michał Gregorczyk- historia 4.Wojciech Pacukt- chemia 5.Anna Tereszka- chemia 6.Karol Sobieski- chemia 7.Jan Łyczakowski- chemia 8.Krzysztof Giergiel- matematyka, fizyka, chemia 9.Bartosz Reguła- j. angielski 10.Tomasz Kozik- j. angielski 11.Dorota Kokoszka- j. angielski 12.Kaja Lorek- j. angielski 13.Piotr Czulak- j. angielski 14.Artur Hebda- fizyka 15.Łukasz Michalski- informatyka, matematyka 16. Wiktoria Kwiatkowska- j. niemiecki 17.Katarzyna Cymerkiewicz- j. niemiecki 18.Jagoda Rokicka- j. niemiecki 19.Marcin Kurek-"Losy Żołnierza i dzień oręża"Finaliści:1.Anna Jarosz- j. niemiecki 2.Jan Łyczakowski- j. niemiecki, fizyka 3.Maria Hajto- j. niemiecki 4.Filip Neumann- historia 5.Jan Matusiak- historia 6.Magdalena Madej- historia 7.Tomasz Kozik- chemia, fizyka 8.Karol Sobiecki- chemia 9.Paula Pacuła- chemia 10.Kamila Pałka- chemia 11.Katarzyna Sroka- j. angielski 12.Sabina Phaum- j. angielski 13.Łukasz Michalski- fizyka 14. Joanna Jałocha- fizyka 15.Krzysztof Ilnicki- fizyka 16.Marzena Kędra- fizyka 17.Wojciech Marcinek- fizyka 18.Aleksandra Pyzik- fizyka 19.Artur Hebda- geografia 20.Kaja Lorek- geografia 21. Arkadiusz Furdyna -geografia 22. Jagoda Rokicka- j. polski Olimpiada Wiedzy Religijnej Finaliści: 1.Anastazja Niedzielska Konkurs Informatyczny "Install '07" Finaliści: 1.Paweł Tybinka Konkurs Historyczny "Losy Żołnierza i dzieje oręża" Finaliści: 1.Krzysztof Krall Konkurs Historyczny "Społeczeństwo polskie w czasach Gomółki i Gierka" 1.Barbara Olesiak(laureatka) Konkurs Historyczny "Renesans w Krakowie" 1.Marzena Kędra KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2005/2006 LAUREACI K. matematyczny: 1. Maura Firek III f 2. Martha Ubik III f 3. Kamil KuĽmicki III f K. j. niemieckiego: 4. Marcin Onderka II e 5. Barbara Kozioł II e 6. Natalia Koremba II e 7. Maura Firek III f 8. Joanna Wójcik III f 9. Dominik Pietruszka III f 10. Magdalena Czaplińska III f 11. Kalina Rogalska III f 12. Bianca Wilk III c K. Chemiczny: 13. Anna Drużkowska III f 14. Kamil KuĽmicki III f 15. Martha Ubik III f 16. Krzysztof Orski III c K. Historyczny: 17. Marcin Wróbel III a 18. Katarzyna Czeluśniak III c 19. Agnieszka Sulikowska III g K. Fizyczny: 20. Wojciech Kruk III f 21. Kamil KuĽmicki III f 22. Martha Ubik III f 23. Krzysztof Giergiel II e 24. Katarzyna Truszkiewicz III g K. j . Angielskiego: 25. Karolina Rybicka III h 26. Anna Drużkowska III f 27. Magdalena Czaplińska III f 28. Kamil Kulmicki III f K. Polonistyczny: 29. Katarzyna Nowacka III f 30. Katarzyna Rajchel III f   2005/2006 FINALIŚCI K. Matematyczny: 1. Łukasz Michalski II d 2. Krzysztof Giergiel II e K. j. Angeilski: 3. Dorota Kokoszka II e 4. Karolina Rogalska III f 5. Krystyna Trojanowska III g K Historyczny: 6. Maria Haberny II d 7. Wojciech Kruk III f 8. Grzegrz Kochański III h 9. Jan Matusiak II g K. Chemiczny: 10. Krystyna Trojanowska III g 11. Kamil Szydło III g 12. Monika Ł±cka III h 13. Maria Pietrzak III a 14. Wojciech Pacułt II a 15. Krzysztof Giergiel II e K. Fizyczny: 16. Anna Drużkowska III f 17. Maura Firek III f 18. Tomasz Janeczek III f 19. Łukasz Michalski III d 20. Michal Matuszko III i 21. Artur Hebda II e 22. Jan Łyczakowski II e 23. Krystyna Trojanowska III g 24. Piotr Waśko III g 25. Bartłomiej Matulewicz III e K. Biologiczny: 26. Jan Zioło III f 27. Katarzyna Matusiak III h K. j. niemieckiego: 28. Joanna Warzybok III f 29. Kamil KuĽmicki III f 30. Katarzyna Nowacka III f 31. Martha Ubik III f 32. Wiktoria Kwiatkowska II e 33. Katarzyna Cymerkiewicz II e K. Geograficzny: 34. Michał Matuszko III i 35. Mikołaj Matuszko III i 36. Bartosz Stós III i 37. Piotr Berkowicz III d 38. Daria Berkowicz III d 39. Dorota Nosal III f 40. Paulina Kurowska II g INNE KONKURSY 1. Wojewódzki Turniej Wiedzy "Zachować dziedzictwo kulturowe dla przyszłych pokoleń - Renesans w Krakowie": Laureaci: Agnieszka Legutko III e Sebastian Groński III h Marzena Kędra II g 2. Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia":   Laureat etapu II regionalnego: Jan Moszumański III g   3. Konkurs Historyczny "Wawel Jagiellonów": Agnieszka Legutko - Im - III e Dominika Matejko - XV m - III c Dagmara Pyrz - finaliska - III b Agata Siuta - finał - III b Joana Zięba - finał - III c Anna Grzybowska - II m - III f Aleksandra Kozieł - V m - II g Natalia Dominik - finał - III b Norbert Sas - finał - III b Joanna Knapczyk - finał - III d Michał Gregorczyk - finał - II d Stanisław Król - IV m - II f Maria Młynarska - finał - II f Karolina Styczeń - XVIII m - III d Magdalena Madej - IXm - I a Jan Czajkowski - finał - II f Jan Kostkiewicz - finał - II e Grzegorz Górecki - VII m - II e Marzena Kędra - X m - II g Olga Łach - VI m - II d Małgorzata G±dek - finał - III h Anna Jarosz - finał - II E Marta Szafraniec - finał - II e Jan Kasperczyk - finał - III f 4. I Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów - zawody III stopnia: Laureatka: Martha Ubik III f   5. "IV Ogólnopolski Konkurs J.Niemieckiego dla Gimnazjalistów": Laureatka: Maura Firek III f   finaliści: Magdalena Czaplińska III f Bianca Wilk III c   6. III Krakowski Konkurs Recytatorski eliminacje rejonowe: Joanna Zięba III c - wyróżnienie Jolanta Pirzańska I c - wyróżnienie Jessica Swaczyna III f - wyróżnienie