:::: MENU ::::

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie

Gimnazjum nr 1
im. Ks. Stanisława Konarskiego
w Krakowie

 • 24/10/2017
Informacja

Jesienne sztafetowe biegi przełajowe – Nowy Targ

Po udanym starcie w Krakowie, gdzie nasze dziewczyny wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich, nadszedł czas na wyjazd do Nowego Targu, bo właśnie tam od lat odbywają się jesienne sztafetowe biegi przełajowe. Jest to sztafeta 10 x 1000 metrów. W tym roku po raz pierwszy brały w niej udział również szkoły mistrzostwa sportowego. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasza sztafeta zajęła 6. miejsce na 26 sztafet startujących. Trzon drużyny stanowiły dziewczęta z klasy 3C (5 zawodniczek), ale były też przedstawicielki innych klas.

Oto pełna lista:
 1. Monika Kacza - 3C
 2. Karolina Stabrawa - 3C
 3. Julka Niedzielin - 3C
 4. Małgorzata Makieła - 3C
 5. Matylda Miazga - 3C
 6. Emilia Okarma - 3A
 7. Zuzanna Dyga - 3D
 8. Dominika Haber - 3E
 9. Aniela Mamak - 3E
 10. Urszula Wypych - 2E
 11. Amelia Rokicka - 2A

Duże brawa dla wszystkich dziewczyn, gratulujemy!